Örnek Resim

Profesyonel Bir Asansör Firması Nasıl Olmalıdır?

DENEME

is_for_you

Üye
Katılım
9 Şub 2020
Mesajlar
45
Üye Puanı
0
Puanları
6
Konum
ist
Offline
Lina Asansör, eğitimli personelini teknolojik gelişmeler çerçevesinde bilinçlendirerek, aynı çerçeve doğrultusunda kaynak ihtiyaçlarını karşılayarak, kaliteli ve emniyetli ürünler ortaya çıkartmak vasıtasıyla sektörün etkili ve güvenilir firmaları arasında yer almaktadır.


Lina Asansör Servis Hizmetleri
İnsan yaşamı ve can güvenliği bakımından mutlaka periyodik bakıma ihtiyacı olan asansörler hızlı ve kaliteli bakım servisiyle size bu imkanı firmamız en iyi şekilde sağlayacaktır. Geniş servis ağı ve her türlü yedek parça stoğu bulunan firmamız sayesinde tüm

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

çözümlerinde bir numarayız.


Asansör Bakım, Montaj, Revizyon
Asansörlerin zamanla aksamları yıpranır ve arızalara neden olur. Yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Bir modernizasyon size sadece estetik yenilik getirmez, yeni güvenlik standartları, daha az bekleme süresi, seyir konforu, düşük arızalanma oranı ve enerji tasarrufu da sağlar. Standartların çok altında kalmış bir asansörde mekanik iyileştirme uygulamaları ve sistem yenileme çalışmalarımızla güvenlik seviyeleri artarken daha ekonomik ve işlevsel bir performans sağlayacaktır.


Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için buradayız sizlere daha iyi hizmet vermek açısından sizleri en kısa süre içerisinde şubemizde görmekten mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Ayrıca

Linkleri sadece kayıtlı üyeler görebilir. Linkleri görebilmek için Üye Girişi yapın veya ücretsiz olarak Kayıt Olun

web site adresimizde telefon numaralarımızı kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz. Asansör bakımı, onarımı gibi harikulade hizmetlerimizle sizlere 7/24 asansör bakımı hizmetlerini sunuyoruz.Müşterilerimizle güçlü ve kalıcı bir bağlantı kurmak için siz değerli müşterilerimize en iyi imkan ve olanakları sağlıyoruz.
 
Üst